SERWISANT MECHANIK

region: Racibórz

ZADANIA:
  • wykonywanie wszelkich czynności związanych z rozładunkiem, montażem, uruchomieniem i kalibracją maszyn pod kątem mechanicznym w siedzibie firmy i/lub u klienta,
  • świadczenie usług serwisowych gwarancyjnych i pogwarancyjnych dla klientów firmy, w kraju i za granicą,
  • wykonywanie przeglądów i konserwacji maszyn CNC pod kątem mechanicznym,
  • diagnostyka i usuwanie awarii mechanicznych maszyn w siedzibie firmy i u klienta
  • aktywne wsparcie klienta przy rozwiązywaniu problemów,
  • sporządzanie dokumentacji przeprowadzanych napraw, przeglądów itd.
OCZEKUJEMY:
  • wykształcenie techniczne (budowa maszyn, elektronika, obróbka skrawaniem, mechanika itp.),
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, co będzie dodatkowym atutem,
  • odstawowej znajomości języka angielskiego, co będzie dodatkowym atutem,
  • gotowości do częstych wyjazdów,
  • prawa jazdy kat. B,
  • umiejętności efektywnej realizacji celów,
  • umiejętności analizy problemów,
  • skuteczności w działaniu.
OFERUJEMY:
  • ciekawą pracę w zgranym i przyjaznym zespole,
  • stabilne zatrudnienie i atrakcyjne warunki finansowe,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego i pracy z nowymi technologiami,
  • pracę w elastycznych godzinach.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

CV na: praca@tbitech.pl